Vanaf maandag 16 augustus start Oxxio een campagne waarbij consumenten na het doen van de pakkettest en het achterlaten van hun persoonlijke gegevens een gratis LED-lamp krijgen toegestuurd. Daarnaast krijgt de consument zodra hij overstapt naar Oxxio een gratis Bespaarpakket t.w.v. € 34,95 en altijd 3 maanden gratis groene stroom.
Affiliates krijgen per 16 augustus naast de ”bel me terug” en ”sale” vergoeding nu ook maar liefst € 3,00 voor elk ingevuld formulier voor de gratis LED-lamp na het doen van de pakkettest, erg laagdrempelig dus! Om de pakkettesten extra te promoten is hiervoor specifiek beeldmateriaal beschikbaar gesteld. Om het extra interessant te maken zullen ook ”bel me terug” verzoeken gedurende de actieperiode voor € 4,50 worden uitbetaald!
Oxxio ondersteunt ‘De Energie Deals van Oxxio’ tot en met 15 september d.m.v. extra aanwezigheid op de verschillende online netwerken, reclamespots op televisie en posters in bushokjes door het hele land. Doe daarom ook mee en profiteer van deze extra verdiensten!
| Actie Vergoedingsstructuur | ||
| Per call-me-back lead | Per pakkettest aanvraag | |
| per 16 augustus | € 4,50 | € 3,00 |
| Standaard Vergoedingsstructuur | ||
| Per sale | Per call-me-back lead | |
| Standaard | € 35,- | € 3,50 |
| Vanaf 5 sales | € 40,- | € 4,00 |
| Vanaf 10 sales | € 45,- | € 4,50 |
| Op uitnodiging | € 47,50 | € 4,75 |
| De call-me-back leads tellen niet mee voor het bepalen van de positie in de staffel. | ||
| Programma gegevens | |
| Meetduur: | 100 dagen |
| Zoekmachine marketing: | Niet toegestaan |
| E-mail marketing: | E-mail templates zijn beschikbaar in de netwerken. Indien er sprake is van een eigen template, dan alleen toegestaan als deze is gecontroleerd door Conversive |
| Deeplinken: | Toegestaan |
| Productfeed: | Niet beschikbaar |
Meld je hier aan voor Oxxio via Daisycon of TradeDoubler.
Voor vragen, ander materiaal of specifieke wensen kan je terecht bij:
Conversive B.V.
+31 (0) 36 845 26 40
oxxio@conversive.nl
www.conversive.nl